XLVIII Walne Zgromadzenie SPIAB w Poznaniu

Informacje SPIAB

W dniu 11 kwietnia 2024 r. odbyło się XLVIII Walne Zgromadzenia Członków SPIAB.

XLVIII Walne Zgromadzenie SPIAB w Poznaniu

Spotkanie miało miejsce w Poznaniu, gdzie w obecności 35 członków SPIAB przedstawiono i zatwierdzono sprawozdania roczne. Miniony rok obfitował w szereg istotnych wydarzeń i aktywności. Stowarzyszenie otrzymało rekordową liczbę projektów aktów prawnych do opiniowania. Stworzono grupy robocze, które pracowały nad Rozporządzeniem Bateryjnym i sprawami bezpieczeństwa pracy.

Na spotkaniu gościliśmy przedstawiciela zewnętrznej instytucji zajmującej się certyfikacjami CE, który w ponaddwugodzinnej prelekcji objaśnił nam meandry przepisów na temat procedur zgodności CE.

W roku bieżącym SPIAB ma zamiar kontynuować działania szkoleniowe, tak aby wiedza na tematy istotne dla branży wzmacniała kompetencje członków.

Ekspertom dziękujemy za podzielenie się wiedzą, a członkom za liczne przybycie. Kolejne Zgromadzenie (wyborcze) odbędzie się jesienią.